Wszystkie kategorie
EN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Wirtualne demo na sezon 2021

„W miarę trwania pandemii koronawirusa, sprzedaż fajerwerków konsumenckich, w tym ogni i petard, wzrosła ponad dwukrotnie. Ale import z Chin, które dostarczają ponad 90% światowych fajerwerków, utknął w martwym punkcie na początku tego roku, a liderzy branży spodziewają się niedoboru dostaw w nadchodzących dniach ”.
- z CNN Business

新闻 配 图 -1 修 后

Sezon 2020 w Stanach Zjednoczonych jest dziwny, ponieważ wszystkie pokazy sztucznych ogni 1.3G zostały odwołane, więc boom na fajerwerki konsumenckie 1.4G sprawia, że ​​w Ameryce szybko kończą się zapasy. Po zakończeniu obchodów 4 lipca wszystkie nasze nowe demo produktów w tym roku są przenoszone do Internetu z powodu nieuniknionej sytuacji COVID-19 tuż po letnim przystanku.

Opracowaliśmy całą nową listę produktów, w tym amerykańskie ciasta 500 gramowe, rzymskie zapory świecowe, dymy, a także europejskie elementy złożone fajerwerki, miny, fontanny itp. W bardzo interesujący sposób wprowadzenia w wideo demonstracyjnym, tymczasem nowe serie są wszystko zawarte na liście demo.

SERIA GO
SERIA NEON
ELEMENTY ODKRYWANIA PŁCI
SERIA FIOLETOWA

Przyciągające wzrok projekty etykiet, ładne i schludne wykonanie, siła pudru z biciem serca i dźwiękami, to może być najlepsze demo Chili Fireworks, jakie kiedykolwiek zorganizowano, przejdź i sprawdź to, klikając poniższy link, twoje komentarze i pytania są więcej niż mile widziane.

2020-11-27